ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-3, 6-2 | W15 Ceuta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Shalimova | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
1. podanie % | 26/47 (55%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/26 (85%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkom | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-1 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ghizlane El Amrani Tchaha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
01.04.00, 24 rokov
01.04.00, 24 rokov
Ekaterina Shalimova vs. Ghizlane El Amrani Tchaha - Vzájomné zápasy
10.09.19 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Ceuta | tvrdý |
Ekaterina Shalimova form & Ghizlane El Amrani Tchaha form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Ghizlane El Amrani Tchaha - posledné zápasy
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Qian Nan Feng | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Salma Ziouti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Lou Brouleau | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Ana Fernandez Villa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Paola Exposito Diaz-Delgad | 1-6, 1-6 | detail zápasu |