ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Ekaterina Shalimova | Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-1 | W60 Caldas | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Shalimova | Elizabet Hamaliy | |
1. podanie % | 26/47 (55%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkom | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Elizabet Hamaliy | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Elizabet Hamaliy | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.09.00, 23 rokov
14 694 $
16.09.00, 23 rokov
14 694 $
Ekaterina Shalimova vs. Elizabet Hamaliy - Vzájomné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Ekaterina Shalimova | Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60 Caldas | tvrdý |
Ekaterina Shalimova form & Elizabet Hamaliy form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Elizabet Hamaliy - posledné zápasy
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detail zápasu |