ZÁPAS
01.08.17 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Diana Shevchenko | 6-2, 6-4 | Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Shalimova | Diana Shevchenko | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/31 (65%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/18 (33%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 36/56 (64%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body celkom | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.02.95, 29 rokov
10 455 $
02.02.95, 29 rokov
10 455 $
Ekaterina Shalimova vs. Diana Shevchenko - Vzájomné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Diana Shevchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Ekaterina Shalimova form & Diana Shevchenko form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Diana Shevchenko - posledné zápasy
Karshi - tvrdý | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Ralina Kalimullina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Grebenik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Pascale | 3-6, 1-4, - Diana Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Se-Hyun Kim | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Isolde De Jong | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Nina Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-5, - Diana Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | Elyse Lavender - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |