ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-4 | Saint Petersburg | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Shalimova vs. Anastasia Chikalkina - Vzájomné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Saint Petersburg | tvrdý I. |
Ekaterina Shalimova form & Anastasia Chikalkina form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Anastasia Chikalkina - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 1-2, - Anastasia Chikalkina - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 7-5, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 0-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kuprina | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Sofya Treshcheva | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Konstantinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu |