Rusko
13.06.02, 21 rokov
13.06.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Daria Soldatova vs. Ekaterina Reyngold - Vzájomné zápasy
25.08.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Reyngold | Daria Soldatova | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Daria Soldatova form & Ekaterina Reyngold form
Daria Soldatova - posledné zápasy
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Maria Shusharina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterina Reyngold - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |