ZÁPAS
16.04.18 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Margarita Lazareva | 4-6, 6-2, 6-3 | Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Makarova (1996) vs. Margarita Lazareva - Vzájomné zápasy
16.04.18 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Margarita Lazareva | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Ekaterina Makarova (1996) form & Margarita Lazareva form
Ekaterina Makarova (1996) - posledné zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detail zápasu |
Margarita Lazareva - posledné zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |