ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Vlada Zvereva | 6-1, 1-0, - skreč | W25 Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Kazionova | Vlada Zvereva | |
1. podanie % | 18/30 (60%) | 18/23 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/18 (78%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/23 (65%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané body celkom | 35/53 (66%) | 18/53 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vlada Zvereva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Vlada Zvereva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Zvereva | |
0-0 | ||
- skreč |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
15.09.01, 22 rokov
15.09.01, 22 rokov
Ekaterina Kazionova vs. Vlada Zvereva - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Vlada Zvereva | 6-1, 1-0, Vlada Zvereva - skreč | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Ekaterina Kazionova form & Vlada Zvereva form
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Vlada Zvereva - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | detail zápasu |