ZÁPAS
25.01.17 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Albina Khabibulina | 6-4, 6-3 | Almaty | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Kazionova | Albina Khabibulina | |
1. podanie % | 40/67 (60%) | 29/59 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/40 (68%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 27/67 (40%) |
Vyhrané body celkom | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Kazionova vs. Albina Khabibulina - Vzájomné zápasy
25.01.17 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Albina Khabibulina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Albina Khabibulina form
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Albina Khabibulina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | - Albina Khabibulina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
16.12.18 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - skreč | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detail zápasu |