ZÁPAS
02.12.13 | 1. kolo | Dunja Stamenkovic | Ana Bianca Mihaila | 6-2, 6-3 | Duino Aurisina | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dunja Stamenkovic vs. Ana Bianca Mihaila - Vzájomné zápasy
02.12.13 | 1. kolo | Dunja Stamenkovic | Ana Bianca Mihaila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Duino Aurisina | antuka |
16.09.13 | 1. kolo | Ana Bianca Mihaila | Dunja Stamenkovic | 6-4, Ana Bianca Mihaila - skreč | detail zápasu | Budva | antuka |
Dunja Stamenkovic form & Ana Bianca Mihaila form
Dunja Stamenkovic - posledné zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Iva Zelic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Julija Jauk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.05.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.17 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Akiho Kakuya | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 kvalifik. | vs. Amelie Intert | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Milana Spremo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Inbar Cohen | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Kupkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-4, Sofia Milatova - skreč | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tijana Spasojevic | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Jovana Vukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Chantelle Rigozzi | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ana Bianca Mihaila - posledné zápasy
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Oryna Stoliarchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Eunhye Lee | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Pei-Chi Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-0, Polina Monova - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu |