Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.05.97, 26 rokov
12.05.97, 26 rokov
Draginja Vukovic vs. Arina Kuznetsova - Vzájomné zápasy
07.04.18 | 1. kolo kval. | Draginja Vukovic | Arina Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tunis | antuka |
Draginja Vukovic form & Arina Kuznetsova form
Draginja Vukovic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Arina Kuznetsova - posledné zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Justine Bryson | 2-5, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-3, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Antonela Susak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Michele Erkens | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Annelyi Pokras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Lauren Harrington | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Tsvetanka Trifonova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.12.13 1. kolo kval. | vs. Ivanka Karamalak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.13 kvalifik. | vs. Camille Cheli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Miriam Ruth Lane | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - antuka | ||||
27.08.12 kvalifik. | vs. Margarita Shmeleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu |