INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Doroteja Eric vs. Junri Namigata - Vzájomné zápasy
26.08.13 | 1. kolo | Doroteja Eric | Junri Namigata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tsukuba | tvrdý |
Doroteja Eric form & Junri Namigata form
Doroteja Eric - posledné zápasy
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, - Doroteja Eric - skreč | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Sara Palcic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.16 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 4-1, Olga Saez Larra - skreč | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Katharina Lehnert | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Polina Vinogradova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Junri Namigata - posledné zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, - Junri Namigata - skreč | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Kanako Morisaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Sakura Sudo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Mia Hasegawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Hana Matsumura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | detail zápasu |