INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Doroteja Eric vs. Barbora Stefkova - Vzájomné zápasy
29.06.15 | 1. kolo | Doroteja Eric | Barbora Stefkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Torun | antuka |
Doroteja Eric form & Barbora Stefkova form
Doroteja Eric - posledné zápasy
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, - Doroteja Eric - skreč | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Sara Palcic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.16 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 4-1, Olga Saez Larra - skreč | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Katharina Lehnert | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Polina Vinogradova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.16 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Barbora Stefkova - posledné zápasy
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
07.04.19 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.19 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.02.19 semifinále | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.19 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
11.01.19 štvrťfinále | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.19 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.19 semifinále | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.19 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.19 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |