Donnaroza Gouvernante vs. Caroline Ilowska

Donnaroza Gouvernante vs. Caroline Ilowska - Stellenbosch - porovnanie

ZÁPAS

27.11.171. kolo kval.Donnaroza Gouvernante Caroline Ilowska 6-73, 6-3, 6-3 JAR Stellenbosch tvrdý

ŠTATISTIKY

6-3

Donnaroza Gouvernante
Holandsko
17.09.99, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
01.08.98, 20 rokov







Caroline Ilowska
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Donnaroza Gouvernante vs. Caroline Ilowska - Vzájomné zápasy

27.11.171. kolo kval.Donnaroza GouvernanteCaroline Ilowska6-73, 6-3, 6-3 detail zápasuJAR Stellenbosch tvrdý

Donnaroza Gouvernante - posledné zápasy

Holland Rotterdam - antuka
22.08.18
1. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
15.08.18
1. kolo
vs. Laura Heinrichs5-7, 5-7 prehradetail zápasu
14.08.18
2. kolo kval.
vs. Sanne Jansen6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.08.18
kvalifik.
vs. Eva Vedder5-7, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Maria Virginia Bosch6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Amstelveen - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Annick Melgers3-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Aurora Urso6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Maelys Bougrat3-6, 2-6 prehradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Bo Luttikhuis7-67, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Alkmaar - antuka
24.06.18
kvalifik.
vs. Svetlana Iansitova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Bo Luttikhuis6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
05.03.18
kvalifik.
vs. Gabriela Ana Maria Davidescu4-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Francesca Dorothea Ciutescu6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kerrie Cartwright4-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.02.18
1. kolo
vs. Tina Vlajic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.18
kvalifik.
vs. Aneta Laboutkova7-67, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Magda Tomazani6-1, 6-0 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Petra Januskova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
27.11.17
kvalifik.
vs. Emilie Lindh Gallagher5-7, 5-7 prehradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Caroline Ilowska6-73, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Lou Adler5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
03.11.17
štvrťfinále
vs. Francesca Bullani2-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.11.17
2. kolo
vs. Gaia Squarcialupi6-0, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
31.10.17
1. kolo
vs. Annick Melgers6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Olga Esteve Mendez4-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
17.10.17
1. kolo
vs. Anna Makhorkina6-3, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
16.10.17
kvalifik.
vs. Magdalena Stoilkovska6-3, 6-70, 7-5 výhradetail zápasu
Holland Schoonhoven - antuka
29.08.17
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
23.08.17
1. kolo
vs. Paula Ormaechea1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
16.08.17
1. kolo
vs. Julyette Steur7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - skrečprehradetail zápasu

Caroline Ilowska - posledné zápasy

Austria Vienna - antuka
16.07.18
1. kolo
vs. Sabina Machalova4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Holland Amstelveen - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Sophia Derivan6-3, 0-6, 6-3 výhradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Scarlett - Rebecca Alhorn6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
02.07.18
kvalifik.
vs. Oliwia Szymczuch3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Katerina Antoniou6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Franziska Kommer6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Holland Alkmaar - antuka
26.06.18
1. kolo
vs. Julia Terziyska4-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Perla Nieuwboer6-1, 6-4 výhradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Sophia Derivan7-5, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz2-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Karolina Kubanova2-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Natalia Zorgovska6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Maria Paulina Perez Garcia0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
26.02.18
kvalifik.
vs. Andrijana Stoilkovic6-73, 3-6 prehradetail zápasu
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Irina Lapustina6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
19.02.18
kvalifik.
vs. Catherine Harrison3-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Nataliya Pogribnyak6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Juliana Valero6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
26.01.18
štvrťfinále
vs. Lisa Matviyenko4-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.01.18
2. kolo
vs. Arina Solomatina6-3, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.18
1. kolo
vs. Dabin Kim6-1, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
22.01.18
kvalifik.
vs. Clara Froget7-62, 6-2 výhradetail zápasu
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Jocelijn Cavero Roeper6-0, 6-2 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Natalia Siedliska2-6, 1-6 prehradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Donnaroza Gouvernante7-63, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
22.11.17
1. kolo
vs. Salma Ewing1-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Lisa Kung6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.17
kvalifik.
vs. Rochelle Pienaar6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
17.10.17
1. kolo
vs. Kanika Vaidya4-6, 2-6 prehradetail zápasu
<