ZÁPAS
01.12.19 | 1. kolo kval. | Dona Abo Habaga | Katarina Sopkova | 6-3, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Egypt
11.08.96, 27 rokov
11.08.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.07.99, 24 rokov
08.07.99, 24 rokov
Dona Abo Habaga vs. Katarina Sopkova - Vzájomné zápasy
01.12.19 | 1. kolo kval. | Dona Abo Habaga | Katarina Sopkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Dona Abo Habaga form & Katarina Sopkova form
Dona Abo Habaga - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 6-75, - Dona Abo Habaga - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Merna Refaat | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Yasmina El Sayed | 1-0, Yasmina El Sayed - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Hla El-Sakka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Merna Refaat | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sharannya Gaware | 6-4, 7-61 | detail zápasu |
Katarina Sopkova - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.22 kvalifik. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - skreč | detail zápasu |