INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Diana Sumova vs. Sonja Larsen - Vzájomné zápasy
02.09.13 | 2. kolo | Diana Sumova | Sonja Larsen | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Berlin | antuka |
Diana Sumova form & Sonja Larsen form
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Sonja Larsen - posledné zápasy
Orlando - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gainesville - antuka | ||||
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Amy Sargeant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Mercedes Hammond | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.14 2. kolo kval. | vs. Janina Berres | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Beatrice Krauss-Granate | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.14 2. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.14 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rethymno - tvrdý | ||||
25.11.13 2. kolo | vs. Michaela Frlicka | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.13 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo | vs. Ioanna Markesini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Phuket - tvrdý I. | ||||
11.11.13 kvalifik. | vs. Kamonwan Buayam | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Xi-Wei Cai | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Phuket - tvrdý I. | ||||
04.11.13 kvalifik. | vs. Misa Kinoshita | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 štvrťfinále | vs. Marie Benoit | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.13 semifinále | vs. Susanne Celik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam | 6-3, 4-1, Kamonwan Buayam - skreč | detail zápasu | |
30.09.13 2. kolo | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.09.13 2. kolo | vs. Susanne Celik | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.13 1. kolo | vs. Camille Cheli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.13 štvrťfinále | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
02.09.13 kvalifik. | vs. Natalie Suk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.13 2. kolo | vs. Diana Sumova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Camille Gbaguidi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portschach - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Camille Goodman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.13 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.13 kvalifik. | vs. Jana Fett | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Innsbruck - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Heil | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 2-6, 3-6 | detail zápasu |