ZÁPAS
09.11.15 | 1. kolo | Diana Sumova | Marta Garcia Gausi | 7-63, 6-2 | Benicarlo | antuka |
ŠTATISTIKY
Diana Sumova | Marta Garcia Gausi | |
1. podanie % | 50/68 (74%) | 46/72 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/50 (62%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/18 (50%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/72 (46%) | 28/68 (41%) |
Vyhrané body celkom | 73/140 (52%) | 67/140 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
09.03.97, 27 rokov
09.03.97, 27 rokov
Diana Sumova vs. Marta Garcia Gausi - Vzájomné zápasy
09.11.15 | 1. kolo | Diana Sumova | Marta Garcia Gausi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | Benicarlo | antuka |
Diana Sumova form & Marta Garcia Gausi form
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Marta Garcia Gausi - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ivone Alvaro | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ares Llobera Irun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Almiron Solano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Esther Thebault | 1-6, - Marta Garcia Gausi - skreč | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-75, 0-3, - Marta Garcia Gausi - skreč | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo | vs. Natasha Bredl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.16 1. kolo | vs. Nina Kolar | 3-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
26.08.16 štvrťfinále | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.16 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Jil Nora Engelmann | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Karin Kozlejova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
17.08.16 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-4 | detail zápasu |