ZÁPAS
02.09.17 | štvrťfinále | Diana Sumova | Lisa Ponomar | 6-1, 6-2 | Ricany | antuka |
ŠTATISTIKY
Diana Sumova | Lisa Ponomar | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/26 (58%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/46 (72%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body celkom | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 10 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Diana Sumova vs. Lisa Ponomar - Vzájomné zápasy
02.09.17 | štvrťfinále | Diana Sumova | Lisa Ponomar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Ricany | antuka |
15.06.15 | 2. kolo | Diana Sumova | Lisa Ponomar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Alkmaar | antuka |
Diana Sumova form & Lisa Ponomar form
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Lisa Ponomar - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |