Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
05.07.93, 30 rokov
05.07.93, 30 rokov
Diana Sumova vs. Ivana Kopsova - Vzájomné zápasy
19.08.13 | 2. kolo kval. | Diana Sumova | Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Portschach | antuka |
Diana Sumova form & Ivana Kopsova form
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Ivana Kopsova - posledné zápasy
W15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 kvalifik. | vs. Abby Candelier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Abby Candelier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 kvalifik. | vs. Liz Marie Calderon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Viktorie Wojcikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Lenka Jurikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Hlavacova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ella Leivo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Emma Lioi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ajda Bukovec | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 1-6, 3-6 | detail zápasu |