ZÁPAS

01.01.702. kolo kval.Diana MarcuCristina Adamescu4-6, 6-3, 6-2 Romania Craiova antuka

Diana Marcu
Rumunsko
05.11.91, 25 rokov




873
16

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.10.95, 21 rokov




650
33

Cristina Adamescu
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Diana Marcu vs. Cristina Adamescu - Vzájomné zápasy

04.07.112. kolo kval.Diana MarcuCristina Adamescu4-6, 6-3, 6-2 detail zápasuRomania Craiova antuka

Diana Marcu - posledné zápasy

Romania Bucharest - antuka
19.08.13
1. kolo kval.
vs. Ioana Posirca6-1, 6-2 výhradetail zápasu
19.08.13
2. kolo kval.
vs. Federica Arcidiacono3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Romania Timisoara - antuka
20.05.13
1. kolo
vs. Bianca Hincu1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - koberec
15.04.13
2. kolo kval.
vs. Marcella Cucca2-6, 7-5, 6-74 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - koberec
08.04.13
kvalifik.
vs. Marlies Szupper3-6, 1-6 prehradetail zápasu
08.04.13
1. kolo kval.
vs. Giuliana Bestetti6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Netanya - tvrdý
04.03.13
kvalifik.
vs. Marcella Cucca3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
04.03.13
2. kolo kval.
vs. Khristina Kazimova6-1, 4-6, 7-63 výhradetail zápasu
Izrael Netanya - tvrdý
25.02.13
1. kolo
vs. Lee Or4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Kaarst - koberec
21.01.13
2. kolo kval.
vs. Natalie Proese6-70, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.01.13
kvalifik.
vs. Olga Doroshina3-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.01.13
1. kolo kval.
vs. Ingrid Vojcinakova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
05.11.12
1. kolo
vs. Laura-Ioana Andrei5-7, 0-6 prehradetail zápasu
05.11.12
2. kolo kval.
vs. Anastasiya Prenko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
05.11.12
kvalifik.
vs. Beatrice Lombardo1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
29.10.12
1. kolo
vs. Cindy Burger3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
29.10.12
2. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
24.09.12
2. kolo
vs. Lisa Sabino7-5, 3-6, 6-73 prehradetail zápasu
24.09.12
1. kolo
vs. Vivian Heisen6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Mamaia - antuka
27.08.12
1. kolo
vs. Laura-Ioana Andrei4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Serbia Pirot - antuka
06.08.12
1. kolo
vs. Teodora Mircic1-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
Slovakia Trnava - antuka
30.07.12
2. kolo kval.
vs. Martina Kubicikova3-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.07.12
1. kolo kval.
vs. Natalia Kolat6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Serbia Palic - antuka
23.07.12
1. kolo
vs. Karin Morgosova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
16.07.12
1. kolo kval.
vs. Lutfiye Esen6-2, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Romania Iasi - antuka
09.07.12
1. kolo
vs. Gabriela Talaba3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Craiova - antuka
18.06.12
1. kolo
vs. Ionela-Andreea Iova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania Craiova - antuka
11.06.12
1. kolo
vs. Nastja Kolar2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Romania Arad - antuka
28.05.12
1. kolo
vs. Csilla Argyelan1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Timisoara - antuka
21.05.12
1. kolo
vs. Simona Ionescu2-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu

Cristina Adamescu - posledné zápasy

Morocco Rabat - antuka
16.11.16
2. kolo
vs. Natalia Orlova2-6, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
15.11.16
1. kolo
vs. Nina Kolar6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
11.11.16
semifinále
vs. Daiana Negreanu1-6, - Cristina Adamescu - skrečprehradetail zápasu
10.11.16
štvrťfinále
vs. Fatma Al Nabhani6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.11.16
2. kolo
vs. Daria Solovyeva6-4, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.16
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
02.11.16
2. kolo
vs. Daria Solovyeva6-73, 3-6 prehradetail zápasu
31.10.16
1. kolo
vs. Lamiaa Aziz2-6, 6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
27.10.16
2. kolo
vs. Eleonora Molinaro0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.10.16
1. kolo
vs. Vanesa Pappa7-60, 6-1 výhradetail zápasu
24.10.16
kvalifik.
vs. Elizabeth Danailova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
19.10.16
1. kolo
vs. Denise-Antonela Stoica3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
15.10.16
semifinále
vs. Agnes Bukta0-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.10.16
štvrťfinále
vs. Ipek Oz3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.10.16
2. kolo
vs. Diana Popescu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
11.10.16
1. kolo
vs. Esen Kokce6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
23.09.16
štvrťfinále
vs. Katharina Hobgarski2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.16
2. kolo
vs. Valentina Abrile6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.09.16
1. kolo
vs. Sofia Haydee Nicolini6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
15.09.16
2. kolo
vs. Mariana Drazic6-74, 1-6 prehradetail zápasu
14.09.16
1. kolo
vs. Yifei Yang6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
08.09.16
2. kolo
vs. Ana Savic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.09.16
1. kolo
vs. Emma Lene6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Mamaia - antuka
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Mara Vasiliev6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Anamaria Vladescu6-0, 6-2 výhradetail zápasu
29.08.16
kvalifik.
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
25.08.16
1. kolo
vs. Anastasia Vdovenco6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Galati - antuka
19.08.16
štvrťfinále
vs. Julieta Estable4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.08.16
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
17.08.16
1. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus7-65, 6-1 výhradetail zápasu