ZÁPAS
08.03.20 | 1. kolo kval. | Diana Krasnova | Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
22.06.97, 26 rokov
22.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
16.09.96, 27 rokov
16.09.96, 27 rokov
Diana Krasnova vs. Michaela Niedermeier - Vzájomné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Diana Krasnova | Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Diana Krasnova form & Michaela Niedermeier form
Diana Krasnova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Michaela Niedermeier - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 0-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | detail zápasu |