Rusko
22.06.97, 26 rokov
22.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
17.02.97, 27 rokov
17.02.97, 27 rokov
Diana Krasnova vs. Andreia Beberechi - Vzájomné zápasy
13.10.19 | kvalifik. | Diana Krasnova | Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Diana Krasnova form & Andreia Beberechi form
Diana Krasnova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Andreia Beberechi - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |