Rusko
11.02.00, 24 rokov
11.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Darya Mukhina vs. Diana Demidova - Vzájomné zápasy
26.08.18 | kvalifik. | Diana Demidova | Darya Mukhina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
25.02.18 | 1. kolo kval. | Diana Demidova | Darya Mukhina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
Darya Mukhina form & Diana Demidova form
Darya Mukhina - posledné zápasy
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Nadja Bay Christians | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Aitana Comas Adam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Lenskaya-Bogomolova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Angela Diez Plagaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Diana Demidova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |