ZÁPAS
05.10.18 | štvrťfinále | Dia Evtimova | Shelly Bereznyak | 6-3, 6-0 | Herzlia | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dia Evtimova | Shelly Bereznyak | |
1. podanie % | 28/42 (67%) | 34/51 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/28 (68%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/51 (63%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dia Evtimova | 3-1 | |
Dia Evtimova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Shelly Bereznyak | |
3-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dia Evtimova vs. Shelly Bereznyak - Vzájomné zápasy
05.10.18 | štvrťfinále | Dia Evtimova | Shelly Bereznyak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Herzlia | tvrdý |
Dia Evtimova form & Shelly Bereznyak form
Dia Evtimova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu |
Shelly Bereznyak - posledné zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - skreč | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |