Turecko
20.11.01, 22 rokov
20.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Selina Atay vs. Dia Evtimova - Vzájomné zápasy
30.11.18 | 1. kolo | Dia Evtimova | Selina Atay | Dia Evtimova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Selina Atay form & Dia Evtimova form
Selina Atay - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Dia Evtimova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu |