ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo | Dhruthi Tatachar Venugopal | Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-1 | Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dhruthi Tatachar Venugopal | Kajsa Rinaldo Persson | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/27 (63%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/55 (62%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dhruthi Tatachar Venugopal vs. Kajsa Rinaldo Persson - Vzájomné zápasy
07.08.17 | 1. kolo | Dhruthi Tatachar Venugopal | Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
05.04.17 | 1. kolo | Kajsa Rinaldo Persson | Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Dhruthi Tatachar Venugopal form & Kajsa Rinaldo Persson form
Dhruthi Tatachar Venugopal - posledné zápasy
W25 Naples - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-3, 6-70, 6-75 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
09.03.18 semifinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.18 štvrťfinále | vs. Riya Bhatia | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.18 1. kolo | vs. Ganeshi Aniya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.02.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.18 kvalifik. | vs. Youmi Zhuoma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
18.12.17 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Emily Webley-Smith | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
29.11.17 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Kumi So | 6-3, 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
07.10.17 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 3-6, 1-2, - Dhruthi Tatachar Venugopal - skreč | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Aiko Yoshitomi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.08.17 štvrťfinále | vs. Sara Tomic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Kajsa Rinaldo Persson - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |