INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gyulnara Nazarova vs. Despina Papamichail - Vzájomné zápasy
07.09.17 | 2. kolo | Despina Papamichail | Gyulnara Nazarova | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Gyulnara Nazarova form & Despina Papamichail form
Gyulnara Nazarova - posledné zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Despina Papamichail - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu |