Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
16.01.00, 24 rokov
16.01.00, 24 rokov
Deria Nur Haliza vs. Namu Zeren - Vzájomné zápasy
24.03.18 | 1. kolo kval. | Deria Nur Haliza | Namu Zeren | 7-60, 6-3 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Deria Nur Haliza form & Namu Zeren form
Deria Nur Haliza - posledné zápasy
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Hx Izabella Tan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Mihika Yadav | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Pei-Ju Chien | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 2. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Namu Zeren - posledné zápasy
Changsha - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingjun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Luzhou - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Siming Xu | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Qian Yang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Fatima Calderon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang (1998) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Rishika Sunkara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.06.17 kvalifik. | vs. Reina Takahashi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Liria Loria Pereyra | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Hongding Dong | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yuxin Zhang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Siyu Chen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Ran Meng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Jue Wang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Qujing - tvrdý | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Yuxi - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Siming Xu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Lin Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Lingwei Kong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Jue Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chenzhou - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý I. | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Lixin Wang | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 5-7, 3-6 | detail zápasu |