ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | Frydek Mistek | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
08.06.99, 24 rokov
08.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Denisa Pospisilova vs. Martina Kudelova - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Denisa Pospisilova form & Martina Kudelova form
Denisa Pospisilova - posledné zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detail zápasu |
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |