ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Denisa Hindova | Evgeniya Levashova | 1-6, 6-2, 10-6 | W25 Frydek | antuka |
ŠTATISTIKY
Denisa Hindova | Evgeniya Levashova | |
1. podanie % | 33/52 (63%) | 50/68 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/33 (48%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/19 (26%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 6/8 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 36/68 (53%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body celkom | 57/120 (48%) | 63/120 (53%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Evgeniya Levashova | |
0-0, 0-30 | ||
Denisa Hindova | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Denisa Hindova | 1-3 | |
0-0, A-40 | ||
1-4 | Evgeniya Levashova | |
0-0 | ||
Denisa Hindova | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Evgeniya Levashova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Evgeniya Levashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-1 | Evgeniya Levashova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Evgeniya Levashova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Evgeniya Levashova | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Denisa Hindova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 6-6, 7-6 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Denisa Hindova vs. Evgeniya Levashova - Vzájomné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Denisa Hindova | Evgeniya Levashova | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Denisa Hindova form & Evgeniya Levashova form
Denisa Hindova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Evgeniya Levashova - posledné zápasy
W25 Naples - antuka | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |