ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Dejana Milenkovic | Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | W15 Vrnjacka | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
05.05.01, 22 rokov
05.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
11.05.03, 20 rokov
11.05.03, 20 rokov
Dejana Milenkovic vs. Angelina Subotic - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Dejana Milenkovic | Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Vrnjacka | antuka |
Dejana Milenkovic form & Angelina Subotic form
Dejana Milenkovic - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - skreč | detail zápasu |
Angelina Subotic - posledné zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rhea Makesar | 6-77, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-4, 6-74, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
10.02.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Ley | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kokanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |