INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mirjam Bjorklund vs. Deborah Kerfs - Vzájomné zápasy
13.05.17 | semifinále | Deborah Kerfs | Mirjam Bjorklund | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Mirjam Bjorklund form & Deborah Kerfs form
Mirjam Bjorklund - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 6-0, 3-1, Jaimee Fourlis - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Deborah Kerfs - posledné zápasy
Amiens - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Melania Delai | 0-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.11.17 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.17 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 5-7, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Karen Barritza | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Myriam Gheziel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Julyette Steur | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Jamie Jillissen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Justine Pysson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
21.07.17 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.17 2. kolo | vs. Michaela Boev | 0-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Carla Lucero | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Marie Temin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |