ZÁPAS
20.03.17 | kvalifik. | Dea Herdzelas | Usue Maitane Arconada | 6-2, 4-6, 6-3 | Santa Margherita | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dea Herdzelas vs. Usue Maitane Arconada - Vzájomné zápasy
08.06.19 | semifinále | Usue Maitane Arconada | Dea Herdzelas | 6-2, 7-63 | detail zápasu | W25 Bethany | antuka |
20.03.17 | kvalifik. | Dea Herdzelas | Usue Maitane Arconada | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
25.01.16 | kvalifik. | Dea Herdzelas | Usue Maitane Arconada | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sunrise | antuka |
Dea Herdzelas form & Usue Maitane Arconada form
Dea Herdzelas - posledné zápasy
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Ivankovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.23 3. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Usue Maitane Arconada - posledné zápasy
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
31.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
29.01.22 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.22 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.21 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
03.10.21 finále | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.21 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | detail zápasu |