ZÁPAS
25.09.19 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Gabriela Duca | 6-1, 6-1 | W25 Kaposvar | antuka |
ŠTATISTIKY
Dea Herdzelas | Gabriela Duca | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/21 (86%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Dea Herdzelas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dea Herdzelas | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dea Herdzelas vs. Gabriela Duca - Vzájomné zápasy
25.09.19 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Gabriela Duca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Kaposvar | antuka |
Dea Herdzelas form & Gabriela Duca form
Dea Herdzelas - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.23 3. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu |
Gabriela Duca - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |