ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | Podgorica | antuka |
ŠTATISTIKY
Dea Herdzelas | Alexandra Perper | |
1. podanie % | 50/85 (59%) | 29/64 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/50 (58%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/35 (46%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/64 (50%) | 40/85 (47%) |
Vyhrané body celkom | 77/149 (52%) | 72/149 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dea Herdzelas vs. Alexandra Perper - Vzájomné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Dea Herdzelas | Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Podgorica | antuka |
Dea Herdzelas form & Alexandra Perper form
Dea Herdzelas - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.23 3. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu |
Alexandra Perper - posledné zápasy
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Plantation - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu |