ZÁPAS
23.01.17 | 2. kolo kval. | Dayana Yastremska | Laura Schaeder | 6-0, 7-63 | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dayana Yastremska vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy
23.01.17 | 2. kolo kval. | Dayana Yastremska | Laura Schaeder | 6-0, 7-63 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Dayana Yastremska form & Laura Schaeder form
Dayana Yastremska - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
02.04.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - skreč | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
25.01.24 semifinále | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 4. kolo | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Laura Schaeder - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |