ZÁPAS
18.10.19 | štvrťfinále | Dasha Ivanova | Timea Jaruskova | 6-4, 7-62 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dasha Ivanova | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 38/70 (54%) | 56/76 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/38 (74%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/76 (47%) | 25/70 (36%) |
Vyhrané body celkom | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dasha Ivanova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A[BP] | ||
4-4 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-15 | ||
Dasha Ivanova | 5-4 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
0-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Timea Jaruskova | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 2-4 | |
3-4 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
4-4 | Timea Jaruskova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Timea Jaruskova | |
Dasha Ivanova | 5-6 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-6 | Timea Jaruskova | |
0-0, 1-0, 2-2, 3-2, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dasha Ivanova vs. Timea Jaruskova - Vzájomné zápasy
18.10.19 | štvrťfinále | Dasha Ivanova | Timea Jaruskova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Dasha Ivanova form & Timea Jaruskova form
Dasha Ivanova - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |