ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | W15 Lousada | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Izrael
05.07.01, 22 rokov
05.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
07.06.00, 23 rokov
07.06.00, 23 rokov
Darya Shvartsmann vs. Juliette Mazzoni - Vzájomné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Lousada | tvrdý I. |
Darya Shvartsmann form & Juliette Mazzoni form
Darya Shvartsmann - posledné zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.21 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu |
Juliette Mazzoni - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 kvalifik. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu |