Izrael
05.07.01, 22 rokov
05.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.03.00, 24 rokov
03.03.00, 24 rokov
Darya Shvartsmann vs. Hili Kronzon - Vzájomné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Darya Shvartsmann | Hili Kronzon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Ashkelon | tvrdý |
Darya Shvartsmann form & Hili Kronzon form
Darya Shvartsmann - posledné zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.21 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu |
Hili Kronzon - posledné zápasy
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Cayline Le Grange | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicole Dzenga | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Yuval Keren | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Adi Spiegelman | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 0-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.05.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Lee Ben-Or | 6-4, 6-1 | detail zápasu |