ZÁPAS
27.09.17 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Daria Walczak | 6-4, 6-76, 6-0 | Jounieh | antuka |
ŠTATISTIKY
Daria Solovyeva | Daria Walczak | |
1. podanie % | 54/104 (52%) | 58/101 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/54 (59%) | 26/58 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/50 (38%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané break-bally | 11/22 (50%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 62/101 (61%) | 53/104 (51%) |
Vyhrané body celkom | 113/205 (55%) | 92/205 (45%) |
Dvojchyby | 10 | 19 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
30.12.99, 24 rokov
30.12.99, 24 rokov
Daria Solovyeva vs. Daria Walczak - Vzájomné zápasy
27.09.17 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Daria Walczak | 6-4, 6-76, 6-0 | detail zápasu | Jounieh | antuka |
Daria Solovyeva form & Daria Walczak form
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Daria Walczak - posledné zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Mia Mijatovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.18 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Nour Damergi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Martina Zerulo | 0-6, 0-6 | detail zápasu |