Japonsko
21.04.96, 27 rokov
21.04.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Utaka Kishigami vs. Daria Snigur - Vzájomné zápasy
25.11.18 | 2. kolo kval. | Daria Snigur | Utaka Kishigami | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Utaka Kishigami form & Daria Snigur form
Utaka Kishigami - posledné zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Daria Snigur - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |