ZÁPAS
04.07.16 | 1. kolo kval. | Daria Shelomentseva | Andrea Arratia Fernandez | 6-1, 6-0 | Lisbon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rusko
03.06.99, 24 rokov
03.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
11.09.99, 24 rokov
11.09.99, 24 rokov
Daria Shelomentseva vs. Andrea Arratia Fernandez - Vzájomné zápasy
04.07.16 | 1. kolo kval. | Daria Shelomentseva | Andrea Arratia Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Lisbon | tvrdý |
Daria Shelomentseva form & Andrea Arratia Fernandez form
Daria Shelomentseva - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 kvalifik. | vs. Eva Zagorac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Shir Azran | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 6-71, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Beatrice Lombardo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Zaritscaya | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Sandra Ortevall | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Rita Pedroso | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Sara Ottomano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.16 1. kolo | vs. Rita Vilaca | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Maria Palhoto | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Stanislava Starostoyants | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Antje Rubbrecht | 0-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Sofya Golubovskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.02.16 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Dominique Karregat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Burcu Tari | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Milica Novakovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Andrea Arratia Fernandez - posledné zápasy
Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Louisa Junghanns | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Ana Fernandez Villa | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabelle Wallace | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alice Garcia | 0-2, - Andrea Arratia Fernandez - skreč | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Alise Cernecka | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Aimee Tarun | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Maria Popova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Samantha Galinier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Tenorio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Raquel Mateus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Ema Gil Pires | 5-7, 3-6 | detail zápasu |