ZÁPAS
13.06.16 | 2. kolo kval. | Daria Orichkevitch | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 4-6, 6-4 | Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
02.08.99, 24 rokov
02.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.04.92, 32 rokov
10.04.92, 32 rokov
Daria Orichkevitch vs. Ksenia Kolesnikova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 2. kolo kval. | Daria Orichkevitch | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Minsk | antuka |
23.11.15 | 2. kolo kval. | Daria Orichkevitch | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Daria Orichkevitch form & Ksenia Kolesnikova form
Daria Orichkevitch - posledné zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Margriet Timmermans | 1-5, - Daria Orichkevitch - skreč | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Tatiana Perebiynis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo | vs. Diana Belalova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Mariya Koloney | - | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Alexandra Dubrovina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.05.16 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.16 1. kolo | vs. Naomi Totka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.03.16 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | - | detail zápasu | |
28.03.16 kvalifik. | vs. Diana Bakuta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Wiktoria Kulik | 6-2, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.03.16 2. kolo | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.16 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-4, Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ksenia Kolesnikova - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detail zápasu |