ZÁPAS
16.10.18 | 1. kolo | Daria Mishina | Paula Arias Manjon | 6-2, 6-3 | Seville | antuka |
ŠTATISTIKY
Daria Mishina | Paula Arias Manjon | |
1. podanie % | 29/50 (58%) | 47/62 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/29 (72%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daria Mishina vs. Paula Arias Manjon - Vzájomné zápasy
13.08.19 | 1. kolo | Daria Mishina | Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25+H Las | antuka |
06.08.19 | 1. kolo | Daria Mishina | Paula Arias Manjon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25+H Las | antuka |
16.10.18 | 1. kolo | Daria Mishina | Paula Arias Manjon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Seville | antuka |
Daria Mishina form & Paula Arias Manjon form
Daria Mishina - posledné zápasy
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - skreč | detail zápasu | |
10.09.21 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.21 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.21 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
05.02.21 štvrťfinále | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.20 štvrťfinále | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.20 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.20 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 finále | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Paula Arias Manjon - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |