ZÁPAS
02.05.16 | 1. kolo kval. | Daria Lukyanova | Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 6-2 | Khimki | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Rusko
19.10.00, 23 rokov
19.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Daria Lukyanova vs. Valeriya Pogrebnyak - Vzájomné zápasy
02.05.16 | 1. kolo kval. | Daria Lukyanova | Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Khimki | tvrdý I. |
Daria Lukyanova form & Valeriya Pogrebnyak form
Daria Lukyanova - posledné zápasy
Khimki - tvrdý I. | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Sofya Golubovskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Morgan Coppoc | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Morgan Coppoc | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Lara Escauriza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.16 1. kolo | vs. Anca Craciun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Paula Perez Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
La Paz - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo | vs. Anca Craciun | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.16 kvalifik. | vs. Maria Galiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sunrise - antuka | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Sharon Fichman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Sanford | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Pogrebnyak - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 5-7, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Alena Fomina | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Aleksandra Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |