Kazachstán
14.11.00, 23 rokov
14.11.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Polina Goloputova vs. Daria Lodikova - Vzájomné zápasy
26.09.17 | 1. kolo | Daria Lodikova | Polina Goloputova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Polina Goloputova form & Daria Lodikova form
Polina Goloputova - posledné zápasy
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adelaida Allakhverdiyeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Arina Taluenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Kristina Kislyak | 7-62, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.16 2. kolo | vs. Polina Novikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Yuliya Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Laylo Bakhodirova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
18.01.16 kvalifik. | vs. Guzal Yusupova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Darya Shevchenko | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Dina Zhamiyeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Polina Novikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
24.11.14 kvalifik. | vs. Yana Parshina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Daria Lodikova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu |