ZÁPAS
04.06.19 | 1. kolo | Daria Kuczer | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | W15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daria Kuczer | Laure Line Glaude | |
1. podanie % | 48/63 (76%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/48 (73%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/52 (48%) | 21/63 (33%) |
Vyhrané body celkom | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daria Kuczer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Kuczer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Kuczer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Kuczer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Kuczer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kuczer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Poľsko
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Daria Kuczer vs. Laure Line Glaude - Vzájomné zápasy
04.06.19 | 1. kolo | Daria Kuczer | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Daria Kuczer form & Laure Line Glaude form
Daria Kuczer - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-79, 3-6 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |