Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
15.06.98, 25 rokov
15.06.98, 25 rokov
Daniela Vismane vs. Mathilde Dury - Vzájomné zápasy
06.03.17 | kvalifik. | Daniela Vismane | Mathilde Dury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Amiens | antuka |
Daniela Vismane form & Mathilde Dury form
Daniela Vismane - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Mathilde Dury - posledné zápasy
W15 Aix - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
06.09.20 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu |