ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Daniela Vismane | Luna Meers | 6-3, 6-0 | Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniela Vismane | Luna Meers | |
1. podanie % | 27/51 (53%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/24 (50%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkom | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Luna Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
Daniela Vismane | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Luna Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Luna Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Luna Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Luna Meers | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Luna Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniela Vismane vs. Luna Meers - Vzájomné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Daniela Vismane | Luna Meers | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Daniela Vismane form & Luna Meers form
Daniela Vismane - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Luna Meers - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |