ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-3 | Warsaw | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 rokov
14.01.00, 24 rokov
Daniela Vismane vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájomné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Daniela Vismane form & Karolina Jaskiewicz form
Daniela Vismane - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - posledné zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |