ZÁPAS
18.07.18 | 2. kolo | Daniela Vismane | Anna Ozerova | 6-0, 6-3 | Parnu | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniela Vismane | Anna Ozerova | |
1. podanie % | 38/57 (67%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/38 (50%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/44 (75%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Daniela Vismane | 4-0 | |
Daniela Vismane | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
1-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
2-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
Daniela Vismane | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniela Vismane vs. Anna Ozerova - Vzájomné zápasy
18.07.18 | 2. kolo | Daniela Vismane | Anna Ozerova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Daniela Vismane form & Anna Ozerova form
Daniela Vismane - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Anna Ozerova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detail zápasu |